Zako鎍zenie roku szkolnego 2016
Dzie Mamy i Taty w klasie 2a
XVI Tydzie Czytania Dzieciom
Kolejne zadanie w reaizacji Projektu
Konkurs - M鎩 las
LADAMI PAMI犴I I HISTORII
Og鏊nopolska Akcja bicia rekordu czytania wjednym momencie - Jak nie czytam jak czytam
Praca wykonana przez Ann Barnat
W bajkowym wiecie ekobohater闚
Kryminalistyka pod lup
ODDAJ ZU玆TY TELEFON KOM紑KOWY
DZIE ZIEMI 2017
Warsztaty fizyko - chemiczne dla uczni闚 klas pi靖ych
Podkarpackie kwiaty w r瘯odziele artystycznym
Pierwsza pomoc w Bia這brzegach
Wycieczka do Rzeszowa - kl 6b
Zielona szkoa - Pozna
Realizacja projektu - Klasa 2b
Konkurs Plastyczny M鎩 ulubiony bohater literacki
Klasowy Konkurs Pi瘯nego Czytania
Kwiecie - Miesi鉍em Kultury Zdrowotnej
Og鏊nopolski Turnij Wiedzy Po瘸rniczej
Prezentacja laureat闚 konkursu recytatorskiego
Szkolny Konkurs Recytatorski wiat dzieci璚ej wyobrani w wierszach Danuty Wawi這w
Mam Talent
Rekolekcje - dzie drugi
Rekolekcje - dzie pierwszy
8 marca - Dzie Kobiet
Wyniki konkursu Mistrz S堯wek Angielskich
Projekt edukacyjny
Choinka Szkolna klasy 4-6
Choinka Szkolna klasy 1-3
Koncert dla Damiana
Fabryka bombek w Nowej D瑿ie
wi皻o Szko造
Laureaci konkursu - M鎩 las
Konkurs - M鎩 las
Gminna Akademia z okazji Dnia Odzyskania Niepodleg這ci
Akademia z okazji 11 listopada
Spotkanie z pisark Mari Krasowsk
Poznaj z nami sztuk origami
Dzie Papieski
Pasowanie pierwszak闚 na czytelnik闚 biblioteki szkolnej
Pasowanie na ucznia
Dzie Nauczyciela
Konkurs na naj豉dniejsz kartk z okazji Dnia Nauczyciela
Rajd zuchowy w Ostrowie
Klasy 5ab w muzeum
Wizyta klasy 3a i 3b w gospodarstwie rolnym
wiatowy Dzie Tabliczki Mno瞠nia
Konkurs Pi瘯nego Czytania - Czytamy Sienkiewicza
Bia這brzeskie Inicjatywy Edukacyjne
Bia這brzeskie Misie w Majdanie Sopockim
Rozpocz璚ie roku szkolnego 2016/2017

 Protok馧 posiedzenia jury Szkolnego Konkursu Plastycznego

pt. M鎩 ulubiony bohater literacki

 

Dnia 25.04.2017 r. jury w sk豉dzie:

Przewodnicz鉍a: Renata K靖nik

Cz這nek: Teresa Kruk

Cz這nek: Aneta Grocholska

nast瘼uj鉍o oceni這 prace konkursowe:

 

Klasy 1-3:

1.    Lorenc Urszula kl. 3b      I miejsce

2.    Podles Martyna 2b          I miejsce

3.    Partyka Kornelia 3a         II miejsce

4.    Nykiel Gabriela 3 a         III miejsce

5.    Do喚ga Gabriela 1           wyr騜nienie

6.    Kurek Aleksandra 2 b      wyr騜nienie

7.    Mac Bart這miej 1            wyr騜nienie

 

Rzepka Alicja 2b, Kraus Amelia 2a, Tro Paulina 3b, Kie豚 Sabina 3a, W璕rzyn Nina 1, Dyrda Przemys豉w 2a, Dubiel Bartosz 2a, Wojak Matylda 1, Wierzbicka Anna 1, Michna Szymon 2a, Mucha Joanna 1 - udzia

 

Klasy 4-6

1.    Zakielarz Julia 4b            I miejsce

2.    Grocholska Emilia 4b     II miejsce

3.    Klin Paulina 4b               III miejsce

4.    Chudzik Anna 6a             III miejsce

5.    Kurek Julia 4a                 wyr騜nienie

6.    Nyklewicz Oliwia 4b      wyr騜nienie

7.    Brudniak Karolina 6a      wyr騜nienie

 

Markowicz Miko豉j 4a, Woniak Kamila 5a, Trojnar Martyna 5b, Wojnar Karolina 5b - udzia

 

Na konkurs wp造n窸o 30 prac, w klasach 1-3 19 prac, w klasach 4-6 -11 prac. Wszystkie prace by造 bardzo 豉dne. Przy ocenie prac, jury konkursu  bra這 pod uwag zgodno z tematyk, ich oryginalno, estetyka pracy, pomys這wo oraz kreatywno ich autor闚.

 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymaj pami靖kowe dyplomy, wysokie oceny z plastyki,  laureaci nagrody ksi嘀kowe.

 

Wszystkim gratulujemy i 篡czymy dalszych sukces闚.