Zako鎍zenie roku szkolnego 2016
Dzie Mamy i Taty w klasie 2a
XVI Tydzie Czytania Dzieciom
Kolejne zadanie w reaizacji Projektu
Konkurs - M鎩 las
LADAMI PAMI犴I I HISTORII
Og鏊nopolska Akcja bicia rekordu czytania wjednym momencie - Jak nie czytam jak czytam
Praca wykonana przez Ann Barnat
W bajkowym wiecie ekobohater闚
Kryminalistyka pod lup
ODDAJ ZU玆TY TELEFON KOM紑KOWY
DZIE ZIEMI 2017
Warsztaty fizyko - chemiczne dla uczni闚 klas pi靖ych
Podkarpackie kwiaty w r瘯odziele artystycznym
Pierwsza pomoc w Bia這brzegach
Wycieczka do Rzeszowa - kl 6b
Zielona szkoa - Pozna
Realizacja projektu - Klasa 2b
Konkurs Plastyczny M鎩 ulubiony bohater literacki
Klasowy Konkurs Pi瘯nego Czytania
Kwiecie - Miesi鉍em Kultury Zdrowotnej
Og鏊nopolski Turnij Wiedzy Po瘸rniczej
Prezentacja laureat闚 konkursu recytatorskiego
Szkolny Konkurs Recytatorski wiat dzieci璚ej wyobrani w wierszach Danuty Wawi這w
Mam Talent
Rekolekcje - dzie drugi
Rekolekcje - dzie pierwszy
8 marca - Dzie Kobiet
Wyniki konkursu Mistrz S堯wek Angielskich
Projekt edukacyjny
Choinka Szkolna klasy 4-6
Choinka Szkolna klasy 1-3
Koncert dla Damiana
Fabryka bombek w Nowej D瑿ie
wi皻o Szko造
Laureaci konkursu - M鎩 las
Konkurs - M鎩 las
Gminna Akademia z okazji Dnia Odzyskania Niepodleg這ci
Akademia z okazji 11 listopada
Spotkanie z pisark Mari Krasowsk
Poznaj z nami sztuk origami
Dzie Papieski
Pasowanie pierwszak闚 na czytelnik闚 biblioteki szkolnej
Pasowanie na ucznia
Dzie Nauczyciela
Konkurs na naj豉dniejsz kartk z okazji Dnia Nauczyciela
Rajd zuchowy w Ostrowie
Klasy 5ab w muzeum
Wizyta klasy 3a i 3b w gospodarstwie rolnym
wiatowy Dzie Tabliczki Mno瞠nia
Konkurs Pi瘯nego Czytania - Czytamy Sienkiewicza
Bia這brzeskie Inicjatywy Edukacyjne
Bia這brzeskie Misie w Majdanie Sopockim
Rozpocz璚ie roku szkolnego 2016/2017

 

Wyniki konkursu

Mistrz S堯wek Angielskich

 

Klasa 6

I miejsce: Gabriela Chlebu  -   kl. VIb

II miejsce: Hubert Parytka  -   kl. VIa

III miejsce: Martyna Kie豚 -    kl. VIa

 

Klasa 5

I miejsce ex aequo: Julita Wojnar kl. Vb   i Milena Wo kl.Va

II miejsce: Kamil Zaj鉍 kl.Vb

III miejsce: Jakub Szczepa雟ki kl.Vb

 

Klasa 4

I miejsce: Patryk Kubis kl. IVb

II miejsce: Wiktor Fudali kl.IVa

III miejsce: Sara Or這 kl. IVa

 

Klasa 3

I miejsce: Wiktoria Machniak kl. IIIa

II miejsce: Aleksandra Puczkowska kl. IIIb

III miejsce: Filip Kula kl. IIIa

 

Klasa 2

I miejsce: Aleksandra Dobrowolska kl. IIa

II miejsce: Emilia Maczuga kl. IIa

III miejsce: Amelia Kraus kl. IIa

 

Gratulacje!!!!