Zako鎍zenie roku szkolnego
Uczniowie klasy IIIa w Urz璠zie Gminy w Bia這brzegach
Wycieczka do Markowej
Komers 2014
Dzie SPORTU
MAM TALENT
Czwarty etap projektu Zosia Gosposia"
Piknik rodzinny
III etap projektu Zosia Gosposia - od篡wiajmy si dla zdrowia
Konkurs historyczny "Przywr鏂i pami耩"
Spotkanie integracyjne klasy 6b
Gminny Konkurs Matematyczny
MAM TALENT
Obietnica Zuchowa
Baw si z nami
Wycieczka do Baszni Dolnej
Paw雟towa Szko豉 Muzyczna z ζ鎍uta
Powiatowe zawody lekkoatletyczne
Gminna zawody w lekkoatletyczne
Fina powiatu SP w szachach
Wycieczka do Warszawy
Gminny Konkurs recytatorski poezji Karola Wojty造
III Mi璠zyszkolny Turniej Szachowy w Budach ζ鎍uckich
Zosia Gosposia - od篡wiajmy si dla zdrowia!
CZYTELNICTWO w I p馧rocze roku szkolnego 2013/14
Kwiecie Miesi鉍em Kultury Zdrowotnej
Dobre rady na odpady
Zosia Gosposia od篡wiajmy si dla zdrowia!
Lekcja WF z koszykarzami
Gminny Konkurs Recytatorski Wiosenne wierszowanie
Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej w Nadlenictwie Kolbuszowa
Konkurs Recytatorski Wiosenne wierszowanie z Janem Paw貫m II
Sprawdzian Trzecioklasist闚 z OPERONEM
Konkurs Recytatorski Wiosenne wierszowanie
Sprawdzian sz鏀toklasist闚
Powitanie Wiosny
Zbi鏎ka elektromieci
Rekolekcje Wielkopostne w obiektywie
Gady w szkole
Spotkanie z podr騜nikiem - RPA
CZAS NA KLIMAT
Konkurs Biblijny
Tenis sto這wy
Dzie Seniora w D瑿inie
GOKiCz - spotkanie op豉tkowe
CHOINKA klas 4-6
CHOINKA klas 1-3
Aktywni dla klimatu
M粑 LAS
Spotkanie Wigilijne kl IIb
wi皻o Szko造
Spotkanie wigilijne klasa I b
Lekcja Muzealna kl IIb
Konkurs Poetycki
w. Miko豉j
Spotkanie z Mackiem Klim
By jak Mozart
Turniej pi趾i r璚znej
Spotkanie z siostr zakonn
Andrzejki 4-6
Andrzejki 1-3
11 listopada Dzie Niepodleg這ci
Konkurs Recytatorski pt.Jesienne wierszowanie
Zbi鏎ka elektromieci
Konkurs Recytatorski pt.Jesienne wierszowanie
Dzie Papieski
Dzie KEN
Pasowanie na ucznia klasy pierwszej
Pr鏏na ewakuacja
Klasy 3 w piekarni
Sa豉tka klasa 3 a
Sa豉tka klasa 2 a
Wyjazd do Zamku w ζ鎍ucie
Rozpocz璚ie Roku Szkolnego

27 maja odby si p馧fina szkolnego konkursu ,,Mam Talent". Uczestnicy wyst瘼owali w kategorii piew, taniec, recytacja, gimnastyka artystyczna, kabaret i prace plastyczne. Jury w sk豉dzie: p. Renata K靖nik, p. Aneta Grocholska, p. Rafa Dyrda wybra這 5 grup do fina逝. S to:

 

Kamila Woniak,

 

Dominika Wierzbi雟ka,

 

Aleksandra Bo瞠k,

 

grupa taneczno-wokalna ,,Voice",

 

grupa akrobatyczna ,,Gwiazdeczki Katarzyny".

 

Zapraszamy na fina, kt鏎y odb璠zie si 17 czerwca w naszej szkole.

                                                                                                           Samorz鉅 Szkolny

 


DSC02126