W Szkole Podstawowej w Bia這brzegach prowadzony jest ch鏎ek, na kt鏎y ucz瘰zczaj uczniowie z klas IV- VI. Zaj璚ia w sferze wychowawczej i poznawczo - kszta販鉍ej rozbudzaj zami這wanie do zbiorowego piewania.

Repertuar jest r騜norodny - stosownie do uroczystoci szkolnych. Dziewcz皻a i ch這pcy zapoznaj si z pieniami patriotycznymi, religijnymi oraz piosenkami turystycznymi i okolicznociowymi.

Uczniowie swoimi wyst瘼ami uwietniaj akademie szkolne, przyczyniaj si do wzbogacenia 篡cia kulturalnego plac闚ki, dostarczaj prze篡 estetycznych spo貫cznoci szkolnej. Maj tak瞠 mo磧iwo zaprezentowania si w rodowisku lokalnym.

Na zaj璚ia ucz瘰zczaj ch皻nie, poniewa opr鏂z prawid這wej emisji g這su ucz si odpowiedzialnoci za poziom ca貫go zespo逝, kole瞠雟twa i zaanga穎wania.

Renata K靖nik