Zako鎍zenie roku szkolnego 2018/2019
Pozegnanie klas 鏀mych
Dzien sportu
Wycieczce klas drugich do Bochni i Winicza
Konkurs Recytatorski Wanda Chotomska dzieciom
Mam Talent
Spotkanie Autorskie z Pani Ma貪orzat Had豉w
Grupa przedszkolak闚 Misie w bibliotece szkolnej
Konkurs - PRYMUS 2019
Dzie Europejski
Gminny Konkurs Matematyczny dla klas 3
BRD 2019
Dzie Ziemi
Spotkanie z Pani Ma貪orzat Iwanick, dziennikark Radia Rzesz闚
Gminny Konkurs z j瞛yka polskiego
Gra terenowa
XVI Powiatowy Konkurs Biologiczno-Geologi
Konkursy mitologiczne
Kobieta w literaturze
Dzieci璚ego Uniwersytetu Technicznego
Lekcje j瞛yka polskiego
Konferencja naukowa
wi皻o szko造
Hufcowy Przegl鉅 Teatrzyk闚 Zuchowych
Konkurs - "M粑 LAS"
Konkurs Recytatorski Strofy o Ojczynie
Konkurs Plastyczny na najpi瘯niej pokolorowan kolorowank z 砰raf Lokatk
Obchody 100-lecia odzyskania przez Polske Niepodleg這ci
Konkurs Plastyczny - God這 Polski na przestrzeni wieku
Urodziny Ojczyzny
Spotkanie z pracownikiem naukowym z IPN w Rzeszowie
piewanie hymnu
Sukcesy w konkursie literackim
Warsztaty historyczne
Spotkanie gromad zuchowych
Akademia z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodleg這ci przez Polsk
Zakonczenie realizacji Programu Czytelniczego Szkolne Przygody Gangu S這dziak闚
Konkurs "Do Hymnu"
XVIII Dzie Papieski
Konkurs historyczny
ZUCHY W PARKU TRAMPOLIN
ZUCHOWY BIWAK LETNI
Wycieczka do Korniaktowa i okolic
Spotkanie z iluzjonist
Wycieczka rowerowa klasay 5b
Spotkania z Pani z Nadlenictwa
Ogonopolski Dzien Glosnego Czytania
Lekcje z edukacji ekonomicznej
Czytamy z Gangiem S這dziak闚
Wycieczka do Krakowa
Zlot ZHP
Narodowe Czytanie w szkole
Wystawa ABP Ignacy Tokarczuk
Wycieczka do Przemyla
Narodowe Czytanie
Pasowanie na ucznia klasy pierwszej
Rozpocz璚ie roku szkolnego 2018/19

W bibliotece szkolnej odby si Szkolny Konkurs Recytatorski "Wanda Chotomska dzieciom" dla uczni闚 klas 1-4. W konkursie wzi窸o udzia 19 recytator闚. Wszystkie dzieci pi瘯nie recytowa造 przygotowane przez siebie wiersze. Jury w sk豉dzie: Kubicz Agnieszka, Schonborn Ma貪orzata i Kruk Teresa mia這 bardzo trudne zadanie. Ostatecznie przyzna這:

 

w kategorii klasy 1:

I miejsce - Wiktor Babiarz

II miejsce - Wiktoria Brudniak

III miejsce - Agata wi皻oniowska, Krystian Migas

 

w kategorii klas 2:

I miejsce - Helena Piek這, Milena Mac-Cyran

II miejsce - Anna Grzesik, Emilia Wojnar

III miejsce - Kacper wi皻oniowski, Roksana Watrach

 

w kategorii klas 4:

I miejsce - Amelia Kraus, Ma貪orzata Prokop

II miejsce - Zofia Szczepa雟ka, Aleksandra Kurek, Alicja Rzepka

III miejsce - Lilianna Bartnik, Wiktoria Zakrzewska, Amelia Lorenc, Martyna Podles