Zako鎍zenie roku szkolnego 2014 / 2015
Konkurs biblijny
R騜e na r騜ne okazje
Gminny Konkurs Pi瘯nego Czytania
Gminne zawody w pi趾 siatkow
Konkurs recytatorski poezji o Annie Jenke
Chrusty chruciki
Jase趾a w RORE w Rzeszowie
XI Przegl鉅 Teatrzyk闚 Zuchowych
Choinka szkolna
Choinka szkolna klasa 2b
Lekcja otwarta w klasie 2 b
Konkurs M鎩 Las
Spotkanie wigilijne klasa 1b
Ozdoby choinkowe wykonane przez uczni闚 kl. I b
w. Miko豉j w szkole
Gminne Zawody w Pi趾 R璚zn ch這pc闚
Szkolne Andrzejki
Gminne Zawody w Pi趾 r璚zn - dziewcz靖
Pluszowy Mi w klasie IIb
Pi靖y etap projektu edukacyjnego Zosia gosposia - od篡wiajmy si dla zdrowia
Z這ty li klasa IIb
Ko這 ekologiczne
Wycieczka do Nadlenictwa Le瘸jsk
Klasa 1b na wycieczce w sklepie
wi皻a Niepodleg這ci 11 listopada
Powiatowy Konkurs Przyrodniczy
Pi靖y etap projektu "Zosia gosposia"
Szkolny Konkurs Plastyczno-czytelniczy
Rajd Zuchowy w Handzl闚ce
Dzie Nauczyciela
Lekcja w kinie
Pasowanie na ucznia klasy I
Wycieczka klasy IIb i IIIa do gospodarstwa rolnego
Zawody sportowe
Rozpocz璚ie roku szkolnego
Wycieczka do Zamku w ζ鎍ucie
Spotkanie z Panem Wojciechem Ulmanem
Wycieczka do lasu klasy 5a
Spotkanie z policjantem

W dniach 11-15 kwietnia 2015 roku odby si drugi wyjazd uczni闚 naszej szko造 na ob霩 szkoleniowy Euroweek - Szko豉 Lider闚. Organizatorami wyjazdu by造 nauczycielki: Justyna Wyczarska i Katarzyna Le.  Program zaj耩 obejmowa udzia naszych uczni闚 w licznych prezentacjach kraj闚 nie tylko Unii Europejskiej ale r闚nie ca貫go wiata np.: Kolumbia, Turcja, Wietnam, Rumunia, Filipiny czy Indonezja. Uczniowie poznali r騜norodno kulturow i geograficzn w/w pa雟tw. Mieli okazj pozna tradycje, religie i zwyczaje z r騜nych stron wiata. Dzi瘯i temu uczyli si tolerancji i szacunku, a jednoczenie podnosili swoje umiej皻noci w porozumiewaniu si j瞛ykiem angielskim. Poprzez r騜norodne, liczne gry i zabawy j瞛ykowe, uczyli si integracji, pracy w grupie, rozwijali kreatywno i komunikatywno. Mimo r騜nicy w poziomie umiej皻noci j瞛yka angielskiego uczniowie doskonale radzili sobie w takich zadaniach jak: debata, konferencja prasowa, pisanie/tworzenie piosenek, konstruowanie i opisywanie nietypowych wynalazk闚 przysz這ci czy tworzenie i opisywanie nowego kraju na wiecie.

Do aktywnej i tw鏎czej pracy rozgrzewali ich zmotywowani, m這dzi i entuzjastyczni wolontariusze z najodleglejszych zak靖k闚 wiata, kt鏎zy zara瘸li radoci i ch璚i do poznawania kultur innych pa雟tw a tym samym do nauki j瞛yka angielskiego. Ka盥y dzie ko鎍zy si zabaw taneczn. Odby豉 si r闚nie wycieczka do Mi璠zyg鏎za gdzie wyszlimy na szczyt Igliczna (845m n.p.m.) - znajduje si tam Sanktuarium Matki Bo瞠j Przyczyny Naszej Radoci znane bardziej jako Maria nie積a. W drodze na szczyt mijalimy Ogr鏚 Bajek -  skansen z kolekcj drewnianych rzeb przedstawiaj鉍ych bajkowe postacie i miejsca. W ogrodzie znajduj si postacie z bani, bajek i legend, m.in. Pinokio, Ja i Ma貪osia, Kot w butach, Kozio貫k Mato貫k, Gargamel z Klakierem, Kosza貫k Opa貫k, Bolek i Lolek, Muminki, W堯czykij, jak i wiele innych. Naczelne miejsce zajmuje Duch G鏎 - Liczyrzepa. Gdy doszlimy do Sanktuarium, podziwialimy pi瘯ne widoki na otaczaj鉍e Mi璠zyg鏎ze g鏎y.  Po drodze podziwialimy r闚nie wodospad Wilczki, kt鏎y do powodzi w 1997 roku by pierwszym co do wielkoci wodospadem w Sudetach.

Umiechy na twarzach naszych uczni闚 i ich aktywny udzia w ca造m wydarzeniu s najlepszym dowodem ich zadowolenia z udzia逝 w Obozie J瞛ykowym w D逝gopolu Zdr鎩. Wszyscy mamy nadziej, 瞠 wybierzemy si tam r闚nie w przysz造m roku!