Gminny Konkurs Plastyczny

pt. Janusz Korczak w oczach dziecka zorganizowany

w ramach obchodu Roku Korczakowskiego

przez Zesp馧 Szk馧 im. Adama Mickiewicza w Bia這brzegach


Sk豉d Jury:

El瘺ieta Liga przewodnicz鉍a

Agnieszka Kubicz

Renata K靖nik

Teresa Kruk


Protok馧 z obrad JURY

Na konkurs wp造n窸o 64 prace ze szk馧 z Gminy Bia這brzegi:


         Zesp馧 Szk馧 im. A. Mickiewicza w Bia這brzegach - 34 prace,

         Szko豉 Podstawowa Nr 2 im AK w Budach ζ鎍uckich - 12 prac,

         Szko造 Podstawowa Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Budach ζ鎍uckich - 9 prac,

         Szko豉 Podstawowa Nr 1 im. T. Kociuszki w Bia這brzegach - 5 prac,

         Szko豉 Podstawowa Nr 2 im. T. Kociuszki w Korniaktowie - 3 prace,

         Szko豉 Podstawowa Nr 1 w Korniaktowie - 1 praca.

Jury postanowi這 wyr騜ni nast瘼uj鉍e prace:


Grupa 5-6 latk闚


MIEJSCE I - dyplom

1.      Emilia Grocholska kl. 0 a Zesp馧 Szk馧 im. A. Mickiewicza w Bia這brzegach,

2.      Julia Zakielarz kl. 0 a -  Zesp馧 Szk馧 im. A. Mickiewicza w Bia這brzegach.


MIEJSCE II

1.      Igor Rusinek kl. 0 a Zesp馧 Szk馧 im. A. Mickiewicza w Bia這brzegach,

2.      Szymon Rzepka kl. 0 b - Zesp馧 Szk馧 im. A. Mickiewicza w Bia這brzegach.


MIEJSCE III

1.      Magdaleny W璕rzyn kl. 0 -  Szko豉 Podstawowa Nr 2 im. AK w Budach ζ鎍uckich,

2.      Amelia Ortwein kl. 0 b - Zesp馧 Szk馧 im. A. Mickiewicza w Bia這brzegach.


Klasy I-III


MIEJSCE I

1.      Paulina Markowicz kl. III a  - Zesp馧 Szk馧 im. A. Mickiewicza w Bia這brzegach,

2.      Natalia Fudali kl. II a -  Zesp馧 Szk馧 im. A. Mickiewicza w Bia這brzegach,

3.      Anny Grocholskiej kl. II b - Zesp馧 Szk馧 im. A. Mickiewicza w Bia這brzegach,


MIEJSCE II

1.      Gabriela Por瑿na kl. III - Szko豉 Podstawowa Nr 2 im. AK w Budach ζ鎍uckich,

2.      Patrycja Bartnik kl. II - Szko豉 Podstawowa Nr 2 im. AK w Budach ζ鎍uckich,


MIEJSCE III

1.      Katarzyna Kuter kl. II Szko豉 Podstawowa Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Budach ζ鎍uckich,

2.      Natalia Kubis kl. III Szko豉 Podstawowa Nr 1 im. T. Kociuszki w Bia這brzegach.



PB190253