Projekt edukacyjny Poczytaj mi przyjacielu

26.01.2018 r. rozpocz瘭imy realizacj Projektu edukacyjnego Poczytaj mi przyjacielu. Uczennice z klasy IVb i Vb wraz z nauczycielem bibliotekarzem Teres Kruk odwiedzi造 grupy przedszkolne Kaczuszki i Je篡ki w Publicznym Przedszkolu w Bia這brzegach.

Dzi瘯i uczestnictwu w programie m這dzi ludzie maj okazj, cz瘰to po raz pierwszy, zetkn寞 si z wolontariatem, kontakt z m這dszymi uczy ich budowania wi瞛i, a publiczne wyst雷ienia pozwalaj zyska wi璚ej pewnoci siebie.

Na pierwszym spotkaniu uczennice g這no czyta造 im bajk pt. Rzepka z wykorzystaniem Teatrzyku Kamishibai. Opr鏂z czytania, starsze kole瘸nki bawi造 si z m這dszymi kole瘸nkami i przeprowadzi造 quizy czytelnicze.

Przedszkolaki otrzyma造 w prezencie zak豉dki do ksi嘀ek w kszta販ie ma貫j rzepki i dowiedzieli si jak je u篡wa.